fbpx
Yükleniyor...

Özel Çankaya Tıp Merkezi

“Yaşam Sağlıkla Değerli”

Anasayfa BİRİMLER DERMATOLOJİ İzmir Lazer Epilasyon

İzmir Lazer Epilasyon

lazer_epilasyon_check_up

Sağlık ve güzelliğiniz için en iyisi, sağlıklı güzelliğin tek adresi ÖZEL ÇANKAYA TIP MERKEZİ.. Sağlıklı olmadan güzellik olmaz diyor, Yenilenen cihazlarımız ve Lazer Epilasyon odamız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşınız WhatsApp: 0549 425 31 32

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en rahat ve hızlı yöntemi lazer epilasyondur. Epilasyonda en etkili cihazlar Alexandrite lazer ve Diod lazerlerdir.

Alexandrite Lazer

Kullanım kolaylığı, hızlı ve kısa sürede sonuç vermesi nedeniyle tüm dünyada en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazıdır. Cihaz, üstün soğutma sistemi ile acı hissini ortadan kaldırmaktadır.

Diod Lazer

Etkili bir epilasyon yöntemidir ve diğer lazerlerden farklı özelliklere sahiptir. Teknik farklardan biri Diod lazerin; ciltte Alexandrite lazerden daha derine inebilmesidir.

Bu derinlik en derindeki kıl köklerine kadar ulaşmaya olanak sağlar. Kıl kökleri derinde olan sırt, yüz, omuz gibi bölgelerde etkili epilasyon sağlayabilmektedir. Diod lazerin bir diğer özelliği ise Alexandrite lazerin uygulanamadığı koyu renk cilt tiplerinde ve ince tüylerde Diod lazer başarılı olmaktadır.

Özel Çankaya Tıp Merkezimizde (DOKTOR GÖZETİMİNDE)

En son teknolojiyi kullanarak gelişmiş, güvenilir, her cilde ve her bölgeye uygun Alexandrite ve Diod lazer cihazlarımızla hızlı ve kalıcı çözüm sunuyor, sizleri ÜCRETSİZ LAZER EPİLASYON MUAYENEMİZE DAVET EDİYORUZ..

Uzman Estetisyenimiz tarafından ÜCRETSİZ LAZER EPİLASYON (KOZMETOLOJİK) DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR.

Özel Çankaya Tıp Merkezinde  Alexandrite lazer ve Diod Lazer cihazları kullanılmaktadır. Siz de bu hizmetimizden faydalanmak veya aklınızdaki soruları bizimle paylaşmak isterseniz 0549 425 31 32 telefon ve Whatsapp numaramızdan bize yazabilir, arayabilir veya yandaki formdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arzu ederseniz Gazi Blv. No:56-58 Çankaya/İZMİR adresimizde de size bir kahve ikram edebiliriz.

 

Hızlı İletişim Formu

Loading...