fbpx
Yükleniyor...

Özel Çankaya Tıp Merkezi

“Yaşam Sağlıkla Değerli”

Anasayfa İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız;

Hani ayaklarınız geri geri gider ya, Çankaya Tıp Ailemizin Üyelerinde durum biraz farklı:

Çankaya Tıp Ailesi, sosyolojik bakış açısı ile hareket ederek istihdam yaratmak, topluma değer katmak ve gençlerimizin gelişimine önem vererek kaliteden ödün vermeyen hizmetler gerçekleştirmektedir. Küreselleşen dünyada, çalışma arkadaşlarımızın iş-yaşam dengesine, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine, sosyal projelerine duyarlı olmak, kalite standartlarına uyum içerisinde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, önerilerine ve projelerine değer vererek motivasyonu yüksek, daima içten gülümseyen, mutlu ve huzurlu çalışmayı benimsemiş insanları hedeflemekte ve bunu başarmaktadır.

İşe alım süreci ( Çınar Olmak )

Çankaya Tıp Ailesi, kurum kültürüne, iş analizlerine, yetkinliklerine uygun olarak doğru insanın doğru işe seçilmesi, yerleştirilmesi, geliştirilmesi, kariyer planlamalarının yapılması, performansının artırılması, stratejik olarak insan kaynağının belirlenmesi yönünde işe alım sürecini gerçekleştirmektedir.

İşe alımda, kuruma ve işine aidiyet, işine sevgi, iş arkadaşlarına sevgi ve saygılı olması, öğrenmeye açık, stresle baş edebilmesi, bilgi çağına ayak uydurabilmesi, çözüm odaklı olması önem arz etmektedir.

Eğitim ve Gelişim ( Güçlenen Çınar)

Bilgi Çağı’nın vazgeçilmezidir inovasyon. Çağa ayak uyduramayanlar çağın gerisinde kalmaya mahkumdur. Ortak bir yönetim kültürü ve değer anlayışıyla geliştirilen eğitimler, çalışma arkadaşlarımızın istekleri ve eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, iç eğitim ve dış eğitim olmak üzere eğitimler düzenlenmektedir.

Performans Yönetimi ( Çınarın Meyvesini Almak )

İşe yeni başlayan çalışanlarımızın 2. ve 6. ayında performansı değerlendirilir ve geri bildirimde bulunulur. Yönetim olarak performansı değerlendirilen çalışanlarımızın motivasyonlarının artırılmasına yönelik bir çok sistem kurulumu sağlanmıştır.

Kariyer Yönetimi ( Daha Gür Yapraklar)

Kurumumuz yönetim kadrosu, kendi yönetici adayını seçerken, aynı zamanda eğitimini üstlenmektedir ve  alt/orta/üst düzey yönetici kadrolarına kendi yöneticisini kendisi yetiştirmektedir. Kurumumuzda yatay ve dikey olmak üzere terfiler ve kariyer yönetimi yönetim kadromuz tarafından takip edilmektedir.

Loading...